poniedziałek, 31 lipca 2017

Katarzyna Dziubałka - Wielka Wymiana Kontaktów

W tym odcinku naszym gościem jest Katarzyna Dziubałka - kobieta przedsiębiorcza, organizatorka największych konferencji networkingowych w Polsce, a także prelegentka na licznych konferencjach dla kobiet.

Katarzyna Dziubałka jest pomysłodawczynią i główną organizatorką konferencji networkingowych - w tym Wielkiej Wymiany Kontaktów, skupiającej przedsiębiorców z całej Polski, a także Twoja Pasja, Twoja Firma, którą zaczęła organizować w 2013 roku. 


Studiowała na czterech uczelniach wyższych: Uniwersytecie Warszawskim, SGH, University of Surrey oraz Getulio Vargas (Brazylia). Pięć lat spędziła pracując dla międzynarodowej korporacji, gdzie zarządzała zespołami projektowymi. W tym czasie zaczęła organizować konferencje dla kobiet przedsiębiorczych, co przerodziło się w jej własną firmę. 

Społeczność, którą zbudowała wokół stworzonych przez siebie marek (Twoja Pasja, Twoja Firma oraz Inspirująco dla Kobiet) liczy już ponad 20 tysięcy osób. 

Ukończyła Szkołę Liderek, a także liczne kursy biznesowe u polskich i zagranicznych trenerów, rozwijając swoją fascynację zen coachingiem, rozwojem osobistym i duchowym. Uwielbia łączyć ludzi i jest zwolenniczką prowadzenia biznesu opartego na pasji i naturalnych talentach. Od 2016 roku jest również redaktor naczelną magazynu i portalu kierowanego do kobiet przedsiębiorczych, www.liderka.pl. Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą biznesową.

Dlaczego warto obejrzeć:
W naszej rozmowie Kasia opowiada o Wielkiej Wymianie Kontaktów oraz o wszystkim co fascynuje ją w tworzeniu tego typu konferencji. Wyjaśnia do jakiego grona osób kieruje organizowane przez siebie spotkania, a także jak wynieść z nich jak najwięcej. Z ciekawością słuchamy opowieści o aspiracjach Kasi do bycia niezależną oraz pasji i szansach jakie daje nam samo życie. Oprócz tematyki biznesowej, Kasia zabiera nas w wewnętrzną podróż poprzez rozwój duchowy, podejście do życia i zen coaching. Na zakończenie dowiadujemy się w jaki sposób możemy sami zacząć zarabiać na swojej pasji.


O czym i kiedy w wywiadzie:

01:38 Czym jest Wielka Wymiana Kontaktów?
02:30
Geneza Wielkiej Wymiany Kontaktów
05:13
Praca w korporacji
08:50
Współpracownicy Kasi
09:25
Do kogo skierowana jest Wielka Wymiana Kontaktów?
11:37
Co jest najcenniejszego w Wielkiej Wymianie Kontaktów?
13:45
Czy nawiązane kontakty owocują poza konferencją?
14:43
Dobór prelegentów
15:36
Misja konferencji
20:20
Aspiracja do bycia niezależną
22:06
"Raut" z Liderką Biznesu
24:48
Klucz dotarcia do klienta
25:22
Jak widzieć szansę i jak ją wykorzystać?
29:20
Zen Coaching
33:14
Świat biznesu a rozwój duchowy
37:35
Rola marzeń w życiu człowieka
41:55 Jak zarabiać na swojej pasji?
44:10
Co będąc tu i teraz Kasia chce przekazać naszym widzom?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz