środa, 7 czerwca 2017

Antoni Przechrzta - Terapia Duszy

W tym odcinku naszym gościem jest Antoni Przechrzta - znany uzdrowiciel, psychoterapeuta, nauczyciel postrzegania pozazmysłowego oraz artysta.

Antoni Przechrzta kształcił się jako artysta w Krakowskiej i Wiedeńskiej Akademii Sztuk Pięknych (Akademie der Bildende Kunste, Wiedeń). Ukończył także studia podyplomowe w
Akademii Królewskiej w Londynie (Royal Academy of Arts - jako pierwszy Polak otrzymał stypendium Fundacji Henry'ego Moore'a).
Jednocześnie rozwijał swoje umiejętności związane z  uzdrawianiem i wykorzystaniem intuicji, głównie poprzez Spiritual Association of Great Britain. Uprawnienia terapeutyczne uzyskał z ramienia Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Interakcji w Lublinie  (psychoterapia).
Obecnie jest członkiem i licencjonowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust - największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Prowadzi Instytut Realizacji Siebie i jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.
Działa nie tylko w Polsce, ale i w Londynie, USA oraz innych państwach świata. Współpracuje z lekarzami. Przez wiele lat prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie: Bart's Hospital i Royal London Hospital.
Prowadzi warsztaty dla kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla przedsiębiorstw (Nowy York, Chicago, Toronto, Londyn, Berlin, Polska). Zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu psychoterapii interakcji, relacji interpersonalnych, sposobów realizacji celów, zarządzania czasem i potencjałem twórczym, wykorzystania intuicji w biznesie, radzenia sobie ze stresem, chronicznym zmęczeniem oraz problemami emocjonalnymi.


Dlaczego warto obejrzeć:
W naszej rozmowie Antoni wyjaśnia na czym polega fenomen uzdrawiania. Opowiada o swojej praktyce bycia uzdrowicielem oraz o badaniach, które są prowadzone w tej dziedzinie. Z zaciekawieniem słuchamy fascynującej historii Antoniego do zostania uzdrowicielem, dowiadując się przy okazji, że potencjał uzdrawiania jest w każdym z nas. Poruszamy także kontrowersyjny temat wprowadzenia duchowego uzdrawiania do publicznej służby zdrowia. Antoni opowiada nam o swojej współpracy z lekarzami oraz o praktyce uzdrowiciela jaką odbył w szpitalach w Wielkiej Brytanii.


O czym i kiedy w wywiadzie:

01:45 Czym zajmuje się Antoni Przechrzta?
03:49
Wprowadzenie duchowego uzdrawiania do publicznej służby zdrowia
08:02
Badania naukowe potwierdzające skuteczność uzdrawiania duchowego
09:45
Wyjaśnienie fenomenu uzdrawiania 
14:47
Własne badania Antoniego
16:57
Czym jest uzdrawianie?
20:38
Czy każdy może zostać uzdrowicielem?
26:21
Jasnowidzenie i uzdrawianie jako skutek uboczny rozwoju duchowego
28:40
Filozofia życiowa
31:33
Uzdrawianie a otwartość pacjenta
36:13
Czy uzdrawianie duchowe może szkodzić?
42:07
Współpraca z lekarzami
43:03
Praktyka uzdrawiania duchowego w szpitalach w Wielkiej Brytanii
48:22
Otwartość świata na metody pracy z energią
49:14
Droga Antoniego do zostania uzdrowicielem
53:23
Warsztaty prowadzone przez Antoniego
01:00:00 Warsztaty dla kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla
01:04:27
Co będąc tu i teraz Antoni chce przekazać naszym widzom?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz